Обзор - Варна

Линия : Стамболово - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 7 лв.
Заминава : Автогара, Стамболово
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 5 ч. 43 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Обзор
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стамболово - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Обзор - Варна
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
М-бус
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Минибус Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.
Автобусна компания Чапъра
Заминава :
Обзор
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 8 лв.