Будапеща - Бърно

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Неплигет, Будапеща
Времетраене : 20 ч. 40 мин.
Престой : 25 мин.
Заминава : Автогара Неплигет, Будапеща
Пристига : Автогара Звонарка, Бърно
Времетраене : 5 ч. 40 мин.
Престой : 20 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Будапеща - Бърно
Транспортни фирми

Груп Къмпани
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 70 лв.
Дв. билет : 120 лв.
Рачич
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бърно
Чехия
Арда-Тур
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бърно
Чехия
Туринг
Заминава :
Будапеща
Унгария
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 55 лв.