Railsway stations

Schedule of trains railstation Yahinovo

Departures
Time Zone (GMT+02:00) Sofia
Arrivals
Time Zone (GMT+02:00) Sofia
  • 4 h.
    • 04:57
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 04:57
      Marek, Railstation
      Line
    • 04:57
      Delyan, Railstation
      Line
    • 04:57
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 04:57
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 04:57
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 04:57
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 04:57
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 04:57
      Radomir, Railstation
      Line
    • 04:57
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 04:57
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 04:57
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 04:57
      Krakra, Railstation
      Line
    • 04:57
      Pernik, Railstation
      Line
    • 04:57
      Pernik, Railstation
      Line
    • 04:57
      Metal st., Railstation
      Line
    • 04:57
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 04:57
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 04:57
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 04:57
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 04:57
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 04:57
      Sofia, Railstation
      Line
  • 7 h.
    • 07:40
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 07:40
      Dupnitsa, Railstation
      Line
    • 07:40
      Dzherman, Railstation
      Line
    • 07:40
      Kosta petrov, Railstation
      Line
    • 07:40
      Usoyka, Railstation
      Line
    • 07:40
      Boboshevo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Mursalevo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Kocherinovo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Byalo Pole, Railstation
      Line
    • 07:40
      Blagoevgrad, Railstation
      Line
  • 10 h.
    • 10:23
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Marek, Railstation
      Line
    • 10:23
      Delyan, Railstation
      Line
    • 10:23
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 10:23
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 10:23
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 10:23
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 10:23
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 10:23
      Radomir, Railstation
      Line
    • 10:23
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 10:23
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 10:23
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 10:23
      Krakra, Railstation
      Line
    • 10:23
      Pernik, Railstation
      Line
    • 10:23
      Pernik, Railstation
      Line
    • 10:23
      Metal st., Railstation
      Line
    • 10:23
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 10:23
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 10:23
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 10:23
      Sofia, Railstation
      Line
  • 12 h.
    • 12:18
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 12:18
      Dupnitsa, Railstation
      Line
    • 12:18
      Dzherman, Railstation
      Line
    • 12:18
      Kosta petrov, Railstation
      Line
    • 12:18
      Usoyka, Railstation
      Line
    • 12:18
      Boboshevo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Mursalevo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Kocherinovo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Byalo Pole, Railstation
      Line
    • 12:18
      Blagoevgrad, Railstation
      Line
  • 14 h.
    • 14:43
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Marek, Railstation
      Line
    • 14:43
      Delyan, Railstation
      Line
    • 14:43
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 14:43
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 14:43
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 14:43
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 14:43
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 14:43
      Radomir, Railstation
      Line
    • 14:43
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 14:43
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 14:43
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 14:43
      Krakra, Railstation
      Line
    • 14:43
      Pernik, Railstation
      Line
    • 14:43
      Pernik, Railstation
      Line
    • 14:43
      Metal st., Railstation
      Line
    • 14:43
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 14:43
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 14:43
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 14:43
      Sofia, Railstation
      Line
  • 16 h.
    • 16:16
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 16:16
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 18 h.
    • 18:59
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 18:59
      Marek, Railstation
      Line
    • 18:59
      Delyan, Railstation
      Line
    • 18:59
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 18:59
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 18:59
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 18:59
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 18:59
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 18:59
      Radomir, Railstation
      Line
    • 18:59
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 18:59
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 18:59
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 18:59
      Krakra, Railstation
      Line
    • 18:59
      Pernik, Railstation
      Line
  • 20 h.
    • 20:12
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 20:12
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 4 h.
    • 04:57
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 04:57
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 7 h.
    • 07:40
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Sofia, Railstation
      Line
    • 07:40
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 07:40
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 07:40
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 07:40
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 07:40
      Metal st., Railstation
      Line
    • 07:40
      Pernik, Railstation
      Line
    • 07:40
      Pernik, Railstation
      Line
    • 07:40
      Krakra, Railstation
      Line
    • 07:40
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 07:40
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 07:40
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 07:40
      Radomir, Railstation
      Line
    • 07:40
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 07:40
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 07:40
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 07:40
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 07:40
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 07:40
      Delyan, Railstation
      Line
    • 07:40
      Marek, Railstation
      Line
  • 10 h.
    • 10:23
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 10:23
      Blagoevgrad, Railstation
      Line
    • 10:23
      Byalo Pole, Railstation
      Line
    • 10:23
      Kocherinovo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Mursalevo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Boboshevo, Railstation
      Line
    • 10:23
      Usoyka, Railstation
      Line
    • 10:23
      Dzherman, Railstation
      Line
    • 10:23
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 12 h.
    • 12:18
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Sofia, Railstation
      Line
    • 12:18
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 12:18
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 12:18
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 12:18
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 12:18
      Metal st., Railstation
      Line
    • 12:18
      Pernik, Railstation
      Line
    • 12:18
      Pernik, Railstation
      Line
    • 12:18
      Krakra, Railstation
      Line
    • 12:18
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 12:18
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 12:18
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 12:18
      Radomir, Railstation
      Line
    • 12:18
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 12:18
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 12:18
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 12:18
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 12:18
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 12:18
      Delyan, Railstation
      Line
    • 12:18
      Marek, Railstation
      Line
  • 14 h.
    • 14:43
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 14:43
      Blagoevgrad, Railstation
      Line
    • 14:43
      Byalo Pole, Railstation
      Line
    • 14:43
      Kocherinovo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Mursalevo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Boboshevo, Railstation
      Line
    • 14:43
      Usoyka, Railstation
      Line
    • 14:43
      Dzherman, Railstation
      Line
    • 14:43
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 16 h.
    • 16:16
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 16:16
      Sofia, Railstation
      Line
    • 16:16
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 16:16
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 16:16
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 16:16
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 16:16
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 16:16
      Metal st., Railstation
      Line
    • 16:16
      Pernik, Railstation
      Line
    • 16:16
      Pernik, Railstation
      Line
    • 16:16
      Krakra, Railstation
      Line
    • 16:16
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 16:16
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 16:16
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 16:16
      Radomir, Railstation
      Line
    • 16:16
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 16:16
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 16:16
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 16:16
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 16:16
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 16:16
      Delyan, Railstation
      Line
    • 16:16
      Marek, Railstation
      Line
  • 18 h.
    • 18:59
      Dupnitsa, st. Railstation
      Line
    • 18:59
      Bobov Dol, Railstation
      Line
    • 18:59
      Bankovitsa, Railstation
      Line
    • 18:59
      Mlamolovo, Railstation
      Line
    • 18:59
      Malo selo, Railstation
      Line
    • 18:59
      Golemo Selo, Railstation
      Line
    • 18:59
      Dupnitsa, Railstation
      Line
  • 20 h.
    • 20:12
      Dyakovo, Railstation
      Line
    • 20:12
      Sofia, Railstation
      Line
    • 20:12
      Sofia, Zaharna fabrika Railstation
      Line
    • 20:12
      Gorna Banya, Railstation
      Line
    • 20:12
      Vladaya, Railstation
      Line
    • 20:12
      Dragichevo, Railstation
      Line
    • 20:12
      Daskalovo, Railstation
      Line
    • 20:12
      Metal st., Railstation
      Line
    • 20:12
      Pernik, Railstation
      Line
    • 20:12
      Pernik, Railstation
      Line
    • 20:12
      Krakra, Railstation
      Line
    • 20:12
      Bela voda, Rail Station
      Line
    • 20:12
      Batanovtsi, Railstation
      Line
    • 20:12
      Kopanitsa, Railstation
      Line
    • 20:12
      Radomir, Railstation
      Line
    • 20:12
      Kosharite, Railstation
      Line
    • 20:12
      Dolni Rakovec, Railstation
      Line
    • 20:12
      Kondofrey, Railstation
      Line
    • 20:12
      Chukovec, Railstation
      Line
    • 20:12
      Galabnik, Railstation
      Line
    • 20:12
      Delyan, Railstation
      Line
    • 20:12
      Marek, Railstation
      Line
BGRazpisanie.com now available for Android
Изработка на уеб базиран софтуер