Хасково - Прага

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 140 лв.
Двупосочен билет : 260 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 6 ч. 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 0 д. 23 ч. 10 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Хасково - Прага
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Прага
Чехия
Едн. билет : 140 лв.
Дв. билет : 260 лв.