Стара Загора - София

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 5 ч. 15 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : 35 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Стара Загора - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Дорис
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 16 лв.
Дв. билет : 25.6 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 35 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
София
България