Стара Загора - Пловдив

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 5 ч. 15 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Стара Загора - Пловдив
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Зара бус
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 8 лв.
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 8 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 8 лв.
Медилин СД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 8 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Кавказ
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 8 лв.
Пловдив Експрес - 2000 ООД
Заминава :
Стара Загора
България
Пристига :
Пловдив
България