Прага - Хасково

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 140 лв.
Двупосочен билет : 260 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Флоренц, Прага
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 1 д. 2 ч. 45 мин.
Престой : 1 ч. 30 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Прага - Хасково
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Хасково
България
Едн. билет : 140 лв.
Дв. билет : 260 лв.