Прага - Пилзен

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 1 д. 5 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Флоренц, Прага
Пристига : Автогара, Пилзен
Времетраене : 1 ч. 20 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Прага - Пилзен
Транспортни фирми

Балкан Хорн
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Пилзен
Чехия