Прага - Варна

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 145 лв.
Двупосочен билет : 250 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Флоренц, Прага
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 д. 11 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Прага - Варна
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 119 лв.
Дв. билет : 215 лв.
Карат - С
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 139 лв.
Дв. билет : 250 лв.
Балкан Хорн
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 145 лв.
Дв. билет : 240 лв.
Автобусна компания Орлан
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 158 лв.
Автобусна компания Омега Груп 84
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 141.12 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 145 лв.
Дв. билет : 250 лв.