Пловдив - Бургас

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 д. 6 ч. 15 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 6 ч. 35 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Пловдив - Бургас
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Медилин СД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.