Пловдив - Будапеща

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 73 лв.
Двупосочен билет : 146 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 6 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара Неплигет, Будапеща
Времетраене : 13 ч. 55 мин.
Престой : 25 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Пловдив - Будапеща
Транспортни фирми

Рачич
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 73 лв.
Дв. билет : 146 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 105 лв.
Дв. билет : 192 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Будапеща
Унгария
Едн. билет : 105 лв.
Дв. билет : 192 лв.