Пилзен - София

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара, Пилзен
Времетраене : 3 ч. 20 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Пилзен
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 0 д. 23 ч. 10 мин.
Престой : 45 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Пилзен - София
Транспортни фирми

Балкан Хорн
Заминава :
Пилзен
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 140 лв.
Дв. билет : 240 лв.