Неделино - Кърджали

Линия : Неделино - София - Автобусна компания Бористурист

Билети и информация
Заминава : Автогара, Неделино
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 2 ч.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Неделино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Napazari.com : Техника за бита