Момчилград - София

Линия : Момчилград - София - Олмена

Билети и информация
Еднопосочен билет : 23 лв.
Заминава : Автогара, Момчилград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Олмена

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Момчилград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Момчилград - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Кристал
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
София
България
Детелина 555
Заминава :
Момчилград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 23 лв.