Кърджали - Дрезден

Линия : Варна - Берлин - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 167 лв.
Двупосочен билет : 300 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 6 ч.
Престой :
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Централна гара Байрише щрасе, Дрезден
Времетраене : 1 д. 1 ч. 5 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
BGRazpisanie.com вече и за Android
Софтуер за автобусни билети