Враца - София

Линия : Видин - Свети Влас - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Еднопосочен билет : 13 лв.
Заминава : Автогара, Видин
Пристига : Автогара, Враца
Времетраене : 2 ч.
Престой :
Заминава : Автогара, Враца
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Видин - Свети Влас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Враца - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Чипровци експрес
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 19 лв.
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.