Бургас - София

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 2 ч.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 7 ч. 45 мин.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бургас - София
Транспортни фирми

Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.