Бургас - Пловдив

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 2 ч.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 4 ч. 35 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бургас - Пловдив
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Пловдив
България