Railsway stations

Schedule of trains railstation Tsarevtsi

Departures
Time Zone (GMT+02:00) Sofia
Arrivals
Time Zone (GMT+02:00) Sofia
  • 6 h.
    • 06:39
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 06:39
      Trastikovo, Railstation
      Line
    • 06:39
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 06:39
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 06:39
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 06:39
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 06:39
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 06:39
      Topolite, Railstation
      Line
    • 06:39
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 06:39
      Varna, Railstation
      Line
    • 06:50
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 06:50
      Solna Mina, Railstation
      Line
    • 06:50
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 06:50
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 06:50
      Venchan, Railstation
      Line
    • 06:50
      Ravna, Railstation
      Line
    • 06:50
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 06:50
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 06:50
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 06:50
      Madara, Railstation
      Line
    • 06:50
      Matnica, Railstation
      Line
    • 06:50
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 06:50
      Shumen, Railstation
      Line
  • 8 h.
    • 08:16
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 08:16
      Trastikovo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 08:16
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 08:16
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Topolite, Railstation
      Line
    • 08:16
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 08:16
      Varna, Railstation
      Line
  • 15 h.
    • 15:03
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 15:03
      Solna Mina, Railstation
      Line
    • 15:03
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 15:03
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 15:03
      Venchan, Railstation
      Line
    • 15:03
      Ravna, Railstation
      Line
    • 15:03
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 15:03
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 15:03
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 15:03
      Madara, Railstation
      Line
    • 15:03
      Matnica, Railstation
      Line
    • 15:03
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 15:03
      Shumen, Railstation
      Line
    • 15:27
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 15:27
      Trastikovo, Railstation
      Line
    • 15:27
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 15:27
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 15:27
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 15:27
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 15:27
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 15:27
      Topolite, Railstation
      Line
    • 15:27
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 15:27
      Varna, Railstation
      Line
  • 17 h.
    • 17:43
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 17:43
      Solna Mina, Railstation
      Line
    • 17:43
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 17:43
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 17:43
      Venchan, Railstation
      Line
    • 17:43
      Ravna, Railstation
      Line
    • 17:43
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 17:43
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 17:43
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 17:43
      Madara, Railstation
      Line
    • 17:43
      Matnica, Railstation
      Line
    • 17:43
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 17:43
      Shumen, Railstation
      Line
    • 17:43
      Dibich, Railstation
      Line
    • 17:43
      Radko dimitrievo, Railstation
      Line
    • 17:43
      Ivanski, Railstation
      Line
    • 17:43
      Smyadovo, Railstation
      Line
    • 17:43
      Byal Bryag, Railstation
      Line
    • 17:43
      Zhelad, Railstation
      Line
    • 17:43
      Arkovna, Railstation
      Line
    • 17:43
      Partizani, Railstation
      Line
    • 17:43
      Komunari, Railstation
      Line
  • 18 h.
    • 18:22
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 18:22
      Trastikovo, Railstation
      Line
    • 18:22
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 18:22
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 18:22
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 18:22
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 18:22
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 18:22
      Topolite, Railstation
      Line
    • 18:22
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 18:22
      Varna, Railstation
      Line
  • 20 h.
    • 20:23
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 20:23
      Solna Mina, Railstation
      Line
    • 20:23
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 20:23
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 20:23
      Venchan, Railstation
      Line
    • 20:23
      Ravna, Railstation
      Line
    • 20:23
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 20:23
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 20:23
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 20:23
      Madara, Railstation
      Line
    • 20:23
      Matnica, Railstation
      Line
    • 20:23
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 20:23
      Shumen, Railstation
      Line
  • 6 h.
    • 06:39
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 06:39
      Shumen, Railstation
      Line
    • 06:39
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 06:39
      Matnica, Railstation
      Line
    • 06:39
      Madara, Railstation
      Line
    • 06:39
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 06:39
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 06:39
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 06:39
      Ravna, Railstation
      Line
    • 06:39
      Venchan, Railstation
      Line
    • 06:39
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 06:39
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 06:39
      Solna Mina, Railstation
      Line
    • 06:50
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 06:50
      Varna, Railstation
      Line
    • 06:50
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 06:50
      Topolite, Railstation
      Line
    • 06:50
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 06:50
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 06:50
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 06:50
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 06:50
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 06:50
      Trastikovo, Railstation
      Line
  • 8 h.
    • 08:16
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 08:16
      Komunari, Railstation
      Line
    • 08:16
      Partizani, Railstation
      Line
    • 08:16
      Arkovna, Railstation
      Line
    • 08:16
      Zhelad, Railstation
      Line
    • 08:16
      Byal Bryag, Railstation
      Line
    • 08:16
      Smyadovo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Ivanski, Railstation
      Line
    • 08:16
      Radko dimitrievo, Railstation
      Line
    • 08:16
      Dibich, Railstation
      Line
    • 08:16
      Shumen, Railstation
      Line
    • 08:16
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 08:16
      Matnica, Railstation
      Line
    • 08:16
      Madara, Railstation
      Line
    • 08:16
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 08:16
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 08:16
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 08:16
      Ravna, Railstation
      Line
    • 08:16
      Venchan, Railstation
      Line
    • 08:16
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 08:16
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 08:16
      Solna Mina, Railstation
      Line
  • 15 h.
    • 15:03
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 15:03
      Varna, Railstation
      Line
    • 15:03
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 15:03
      Topolite, Railstation
      Line
    • 15:03
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 15:03
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 15:03
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 15:03
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 15:03
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 15:03
      Trastikovo, Railstation
      Line
    • 15:27
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 15:27
      Shumen, Railstation
      Line
    • 15:27
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 15:27
      Matnica, Railstation
      Line
    • 15:27
      Madara, Railstation
      Line
    • 15:27
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 15:27
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 15:27
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 15:27
      Ravna, Railstation
      Line
    • 15:27
      Venchan, Railstation
      Line
    • 15:27
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 15:27
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 15:27
      Solna Mina, Railstation
      Line
  • 17 h.
    • 17:43
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 17:43
      Varna, Railstation
      Line
    • 17:43
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 17:43
      Topolite, Railstation
      Line
    • 17:43
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 17:43
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 17:43
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 17:43
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 17:43
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 17:43
      Trastikovo, Railstation
      Line
  • 18 h.
    • 18:22
      Zhitnitsa, Railstation
      Line
    • 18:22
      Shumen, Railstation
      Line
    • 18:22
      Shumen, Trakiya (Shumen) Railstation
      Line
    • 18:22
      Matnica, Railstation
      Line
    • 18:22
      Madara, Railstation
      Line
    • 18:22
      Kalugeritsa, Railstation
      Line
    • 18:22
      Kaspichan, Railstation
      Line
    • 18:22
      Nevsha, Railstation
      Line
    • 18:22
      Ravna, Railstation
      Line
    • 18:22
      Venchan, Railstation
      Line
    • 18:22
      Provadiya, Railstation
      Line
    • 18:22
      Dobrina, Railstation
      Line
    • 18:22
      Solna Mina, Railstation
      Line
  • 20 h.
    • 20:23
      Sindel, razpredelitel Railstation
      Line
    • 20:23
      Varna, Railstation
      Line
    • 20:23
      Varna, sp. Railstation
      Line
    • 20:23
      Topolite, Railstation
      Line
    • 20:23
      Ezerovo, Railstation
      Line
    • 20:23
      Strashimirovo, Railstation
      Line
    • 20:23
      Beloslav, Railstation
      Line
    • 20:23
      Povelyanovo, Railstation
      Line
    • 20:23
      Razdelna, Railstation
      Line
    • 20:23
      Trastikovo, Railstation
      Line
BGRazpisanie.com now available for Android
Изработка на уеб базиран софтуер