Неделино - София

Транспортна фирма

Автобусна компания Бористурист

Превозвач
Автобусна компания Бористурист
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Маршрут
Разписание : Неделино - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Заминава

Пристига

Заминава :
Неделино
България
Пристига :
Ардино
България
Заминава :
Ардино
България
Пристига :
Кърджали
България
Заминава :
Неделино
България
Пристига :
Кърджали
България
Заминава :
Кърджали
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Заминава :
Неделино
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Заминава :
Ардино
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 26 лв.