Душанци - Пирдоп

Линия : Душанци - София - Автобусна компания Калея

Билети и информация
Заминава : Център, Душанци
Пристига : Автогара, Пирдоп
Времетраене : 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Автобусна компания Калея

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Душанци - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40 11:40
  • Вторник
    6:40 11:40
  • Сряда
    6:40 11:40
  • Четвъртък
    6:40 11:40
  • Петък
    6:40 11:40
  • Събота
    6:40 11:40
  • Неделя
    6:40 11:40
  • Празнични дни
    6:40 11:40
Napazari.com : Техника за бита