Ямбол - Стралджа

Линия : Ямбол - Стралджа - Дичони ЕООД

Билети и информация
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : автогара, Стралджа
Времетраене : 20 мин.
Престой : -
Разстояние : 23 км
Транспортна фирма

Дичони ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Стралджа
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Вторник
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Сряда
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Четвъртък
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Петък
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Събота
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Неделя
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
  • Празнични дни
    6:10 7:25 11:50 14:00 17:45 19:45 21:45
Автобусни линии
Ямбол - Стралджа
Транспортни фирми

Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стралджа
България