Ямбол - Стара Загора

Линия : Ямбол - Пирея - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    2:30
  • Вторник
    2:30
  • Сряда
    2:30
  • Четвъртък
    2:30
  • Петък
    2:30
  • Събота
    2:30
  • Неделя
    2:30
  • Празнични дни
    2:30
Автобусни линии
Ямбол - Стара Загора
Транспортни фирми

Валерос
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България