Ямбол - Стара Загора

Линия : Ямбол - Пловдив - Валерос

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 92 км
Транспортна фирма

Валерос

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Ямбол - Стара Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Стара Загора
България