Ямбол - София

Линия : Ямбол - Пирея - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Места : 50
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 5 ч. 20 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    3:30
  • Вторник
    3:30
  • Сряда
    3:30
  • Четвъртък
    3:30
  • Петък
    3:30
  • Събота
    3:30
  • Неделя
    3:30
  • Празнични дни
    3:30
Автобусни линии
Ямбол - София
Транспортни фирми

Валерос
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Валерос
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България