Ямбол - София

Линия : Ямбол - София - Дичони ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 20 лв.
Двупосочен билет : 38 лв.
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Дичони ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15 7:00 16:00
  • Вторник
    4:15 7:00 16:00
  • Сряда
    4:15 7:00 16:00
  • Четвъртък
    4:15 7:00 16:00
  • Петък
    4:15 7:00 16:00
  • Събота
    4:15 7:00 16:00
  • Неделя
    4:15 7:00 16:00
  • Празнични дни
    4:15 7:00 16:00
Автобусни линии
Ямбол - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Валерос
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България