Ямбол - София

Линия : Елхово - София - Валерос

Билети и информация
Еднопосочен билет : 20 лв.
Двупосочен билет : 38 лв.
Заминава : автогара, Елхово
Пристига : автогара, Ямбол
Времетраене : 1 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 30 мин.
Престой : -
Разстояние : 320 км
Транспортна фирма

Валерос

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Елхово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Ямбол - София
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Валерос
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България
Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
София
България