Ямбол - Слънчев бряг

Линия : Ямбол - Варна - Автобусна компания Чапъра

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 2 ч. 5 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Чапъра

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
BGRazpisanie.com вече и за Android