Ямбол - Сливен

Линия : Ямбол - Пирея - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Места : 50
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : автогара, Сливен
Времетраене : 25 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    3:30
  • Вторник
    3:30
  • Сряда
    3:30
  • Четвъртък
    3:30
  • Петък
    3:30
  • Събота
    3:30
  • Неделя
    3:30
  • Празнични дни
    3:30
BGRazpisanie.com вече и за Android