Ямбол - Пловдив

Линия : Ямбол - Пловдив - Валерос

Билети и информация
Еднопосочен билет : 13 лв.
Двупосочен билет : 24 лв.
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 3 ч.
Престой : -
Разстояние : 197 км
Транспортна фирма

Валерос

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Ямбол - Пловдив
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Пловдив
България