Ямбол - Нова Загора

Линия : Ямбол - София - Дичони ЕООД

Билети и информация
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : сп. Кръгово, Нова Загора
Времетраене : 55 мин.
Престой : 1 мин.
Разстояние : 59 км
Транспортна фирма

Дичони ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15 7:00 16:00
  • Вторник
    4:15 7:00 16:00
  • Сряда
    4:15 7:00 16:00
  • Четвъртък
    4:15 7:00 16:00
  • Петък
    4:15 7:00 16:00
  • Събота
    4:15 7:00 16:00
  • Неделя
    4:15 7:00 16:00
  • Празнични дни
    4:15 7:00 16:00
Автобусни линии
Ямбол - Нова Загора
Транспортни фирми

Дичони ЕООД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Нова Загора
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Нова Загора
България