Ямбол - Айтос

Линия : Ямбол - Бургас - Раси

Билети и информация
Заминава : автогара, Ямбол
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 1 ч. 14 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Раси

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00
  • Вторник
    6:00 8:00
  • Сряда
    6:00 8:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00
  • Петък
    6:00 8:00
  • Събота
    6:00 8:00
  • Неделя
    6:00 8:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00
Автобусни линии
Ямбол - Айтос
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Айтос
България
Дари травел
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 18 лв.
Диачи
Заминава :
Ямбол
България
Пристига :
Айтос
България