Шумен - Търговище

Линия : Добрич - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Добрич
Пристига : Автогара, Шумен
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Шумен
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 1 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Добрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Шумен - Търговище
Транспортни фирми

Метро Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Автобусна компания РИКИ-А-ТУР
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Дорис
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 4 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Дорис
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 4 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Метро Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 4 лв.