Шумен - София

Линия : Варна - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 28 лв.
Двупосочен билет : 51 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Шумен
Времетраене : 1 ч. 23 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Шумен
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 6 ч. 54 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Шумен - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 51 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 51 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 28 лв.
Дв. билет : 51 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 48 лв.