Шумен - Добрич

Линия : София - Добрич - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Централна автогара, София
Пристига : Автогара, Шумен
Времетраене : 5 ч. 50 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Шумен
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 2 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Шумен - Добрич
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Добрич
България
Автобусна компания Минибус Експрес
Заминава :
Шумен
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 10 лв.