Шабла - Каварна

Линия : Шабла - Добрич - Мильо - Димитър Димитров

Билети и информация
Заминава : Автогара, Шабла
Пристига : Автогара, Каварна
Времетраене : 23 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Мильо - Димитър Димитров

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Шабла - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50 17:20
  • Вторник
    6:50 17:20
  • Сряда
    6:50 17:20
  • Четвъртък
    6:50 17:20
  • Петък
    6:50 17:20
  • Събота
    6:50 17:20
  • Неделя
    6:50 17:20
  • Празнични дни
    6:50 17:20
Автобусни линии
Шабла - Каварна
Транспортни фирми

ЕТ Баланс - Иван Иванов
Заминава :
Шабла
България
Пристига :
Каварна
България
Варна Бус 2000
Заминава :
Шабла
България
Пристига :
Каварна
България
Едн. билет : 8 лв.
Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Шабла
България
Пристига :
Каварна
България
Мильо - Димитър Димитров
Заминава :
Шабла
България
Пристига :
Каварна
България
Едн. билет : 8 лв.