Чирпан - Стара Загора

Линия : Пловдив - Сливен - Автобусна компания Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Чирпан
Времетраене : 55 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Чирпан
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 43 мин.
Престой : 2 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Сливен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:00
  • Вторник
    7:00 12:00
  • Сряда
    7:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 12:00
  • Петък
    7:00 12:00
  • Събота
    7:00 12:00
  • Неделя
    7:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 12:00
Автобусни линии
Чирпан - Стара Загора
Транспортни фирми

Хеброс бус ООД
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Пловдив Експрес - 2000 ООД
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Зара бус
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Дорис
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Дорис
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Кавказ
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 4 лв.
Глобус – ЕС
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Кавказ
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Чирпан
България
Пристига :
Стара Загора
България