Чипровци - София

Линия : Чипровци - София - Чипровци експрес

Билети и информация
Еднопосочен билет : 14 лв.
Заминава : Чипровци, Чипровци
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Чипровци експрес

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Чипровци - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 10:00
  • Вторник
    6:00 10:00
  • Сряда
    6:00 10:00
  • Четвъртък
    6:00 10:00
  • Петък
    6:00 10:00
  • Събота
    6:00 10:00
  • Неделя
    10:00
  • Празнични дни
    10:00
BGRazpisanie.com вече и за Android
Изработка на уеб базиран софтуер