Чепеларе - София

Линия : Рудозем - София - НИКИ - 1962

Билети и информация
Еднопосочен билет : 21 лв.
Заминава : Автогара, Рудозем
Пристига : Автогара, Чепеларе
Времетраене : 1 ч. 29 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Чепеларе
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

НИКИ - 1962

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Рудозем - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Чепеларе - София
Транспортни фирми

Рожен експрес АД
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Рожен експрес АД
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Иво Топчиев
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Рожен експрес АД
Заминава :
Чепеларе
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.