Цар Калоян - Шумен

Линия : Русе - Бургас - Автобусна компания Анди 2012

Билети и информация
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : Автогара, Цар Калоян
Времетраене : 39 мин.
Престой : 3 мин.
Заминава : Автогара, Цар Калоян
Пристига : бул. Мадара 33, Шумен
Времетраене : 1 ч. 23 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Анди 2012

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Русе - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Цар Калоян - Шумен
Транспортни фирми

Варна Бус 2000
Заминава :
Цар Калоян
България
Пристига :
Шумен
България