Цар Калоян - Русе

Линия : Разград - Русе - Автобусна компания Волфтравел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Разград
Пристига : Автогара, Цар Калоян
Времетраене : 25 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Цар Калоян
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 44 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Разград - Русе
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:00 17:00
  • Вторник
    7:00 12:00 17:00
  • Сряда
    7:00 12:00 17:00
  • Четвъртък
    7:00 12:00 17:00
  • Петък
    7:00 12:00 17:00
  • Събота
    7:00 12:00 17:00
  • Неделя
    7:00 12:00 17:00
  • Празнични дни
    7:00 12:00 17:00
Автобусни линии
Цар Калоян - Русе
Транспортни фирми

Варна Бус 2000
Заминава :
Цар Калоян
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Анди 2012
Заминава :
Цар Калоян
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Тоди Транс
Заминава :
Цар Калоян
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 3 лв.
Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Цар Калоян
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 3 лв.