Царево - София

Линия : Ахтопол - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 35 лв.
Двупосочен билет : 63 лв.
Заминава : Автогара, Ахтопол
Пристига : Автогара, Царево
Времетраене : 23 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Царево
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 7 ч. 21 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ахтопол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45 12:00
  • Вторник
    6:45 12:00
  • Сряда
    6:45 12:00
  • Четвъртък
    6:45 12:00
  • Петък
    6:45 12:00
  • Събота
    6:45 12:00
  • Неделя
    6:45 12:00
  • Празнични дни
    6:45 12:00
Автобусни линии
Царево - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Царево
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 37 лв.
Дв. билет : 63 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Царево
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 37 лв.
Дв. билет : 63 лв.