Хвойна - София

Линия : Рудозем - София - НИКИ - 1962

Билети и информация
Заминава : Автогара, Рудозем
Пристига : Автогара, Хвойна
Времетраене : 1 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Хвойна
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 15 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

НИКИ - 1962

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Рудозем - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Хвойна - София
Транспортни фирми

Рожен експрес АД
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Рожен експрес АД
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Рожен експрес АД
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 20 лв.
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България
Иво Топчиев
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
Хвойна
България
Пристига :
София
България