Хасково - Стара Загора

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 1 д. 7 ч. 40 мин.
Престой : 1 ч. 30 мин.
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Хасково - Стара Загора
Транспортни фирми

КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Стара Загора
България