Хасково - София

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 3 ч. 20 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 5 мин.
Престой : -
Разстояние : 231 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Хасково - София
Транспортни фирми

Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Матпу
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.