Хасково - София

Линия : Хасково - Нюрнберг - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Нюрнберг
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Автобусни линии
Хасково - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Матпу
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България