Хасково - София

Линия : Хасково - Солун - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Солун
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15
  • Вторник
    6:15
  • Сряда
    6:15
  • Четвъртък
    6:15
  • Петък
    6:15
  • Събота
    6:15
  • Неделя
    6:15
  • Празнични дни
    6:15
Автобусни линии
Хасково - София
Транспортни фирми

Матпу
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 30.4 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 21 лв.
Дв. билет : 36 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
София
България