Хасково - Кърджали

Линия : Хасково - Кърджали - Автобусна компания Поли - М ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 1 ч.
Престой : -
Разстояние : 46 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Кърджали
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Вторник
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Сряда
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Четвъртък
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Петък
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Събота
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Неделя
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
  • Празнични дни
    6:50 7:00 13:00 15:45 18:00
Автобусни линии
Хасково - Кърджали
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Олмена
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Ела - Борис Будев
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Метро Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Кърджали
България