Хасково - Димитровград

Линия : Хасково - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 2 лв.
Двупосочен билет : 3.2 лв.
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:40
  • Вторник
    5:40
  • Сряда
    5:40
  • Четвъртък
    5:40
  • Петък
    5:40
  • Събота
    5:40
  • Неделя
    5:40
  • Празнични дни
    5:40
Автобусни линии
Хасково - Димитровград
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Арда-Тур
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Хасково
България
Пристига :
Димитровград
България
Едн. билет : 2 лв.
Дв. билет : 3.2 лв.