Харманли - Хасково

Линия : Харманли - София - Автобусна компания Поли - М ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Харманли
Пристига : Автогара, Хасково
Времетраене : 45 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 37 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Харманли - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Харманли - Хасково
Транспортни фирми

Автобусна компания Торре
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
Хасково
България
Едн. билет : 2 лв.
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
Хасково
България
Арда-Тур
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
Хасково
България
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Харманли
България
Пристига :
Хасково
България